Kontakt

BlueTouch, s.r.o.

O BlueTouch, s.r.o.


Jsme technologickou společností, která funguje na českém trhu už osmým rokem. Zabýváme se digitálními technologiemi a vývojem elektronických komponentů pro obchodní společnosti. Máme vlastní pobočky v Číně a Hongkongu a dohlížíme tak přímo na místě na kvalitu výroby.


Při našich obchodních cestách do Asie (Čína, Hongkong, J. Korea, Japonsko, ...) nás fascinovala elektromobilita a její výhody pro pohyb ve městě i mimo něj. Proto se této oblasti už téměř tři roky věnujeme. Výsledkem je loňské uvedení elektrokoloběžek BLUETOUCH na český a slovenský trh. Naším cílem je přinášet do Česka nejnovější trendy v elektromobilitě. Portfolio zahrnuje nejlevnější elektrokoloběžky s nízkou hmotností a extrémně snadným složením a rozložením i velmi výkonné elektrokoloběžky, na kterých ujedete až 60 km na jedno nabití a frčíte rychlostí až 50 km/h.


Velký důraz klademe na kvalitu. Pravidelně kontrolujeme proces výroby přímo v továrně. Používáme kvalitní baterie: pro naše "velké" elektrokoloběžky BT350, 500 a 800 používáme renomovaného výrobce baterií, společnost LG. Tyto baterie jsou dimenzované na minimálně 800 jednotlivých nabití. Tím můžeme našim zákazníkům poskytnout až 48 000 ujetých kilometrů s jednou baterií. Máme vlastní servisní středisko a vyškolené techniky. A v nabídce najdete spoustu příslušenství, kterým si můžete vaši elektrokoloběžku vylepšit.


Samozřejmostí je doprava zdarma, dvouletá záruka, dárek zdarma, profesionální pomoc při sestavování elektrokoloběžky, manuál v českém jazyce.

 

 

kontakt

BlueTouch, s.r.o.

výrobce a výhradní dovozce

sídlo společnosti: U Hranic 18 . 100 00 Praha . Česká republika

kancelář: Malá Štěpánská 3 . 120 00 Praha 2 . Česká republika 

telefon: + 420 770 124 387 (v pracovní dny 9:00-16:30)

info@bluetouch-kolobezky.cz

IČO: 24284840  DIČ: CZ24284840

Spisová značka: 193090 C, Městský soud v Praze

Společnost zastupuje: Ing. Marek Vyskočil, PhD.

 

 

 

Poptávkový formulář

Přihlášení